| Bogdyrur a întrebat:

Buna
Am si eu o problema cu PC-ul. De la untimp imi apare pe ecran o eroare care persista. Nu as vrea sa reinstalez windowsu, in speranta ca ma puteti ajuta am postat aici.
Am sa pun un link sa se vada cum arata eroarea :

http://imageshack.us/photo/my-images/200/eroare1.png/

Nu pot sa dau close erorii pentru ca peste un timp o sa apara alta eroare identica sau cel putin diferita fiind vorba de alt fisier. Daca sterg folderul indicat in a treia fereastra peste un timp o sa apara alta eroare dar la alt fisier.
Astept cu nerabdare un raspuns cat mai urgent
Ms Anticipat

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Parca-i un virus, dar in fine, fa asa: la contol panel, la folder options, la al 2-lea tab("view") selecteaza show hidden folders. apply si ok. acum te duci in my computer, in C:, in folderul windows, la temp si stergi folderul wer54be.dir00.Sa nu te sperii, ca windows-ul nu se buseste, deoarece temp arata fisiere temporare, ce pot fi recreate de calculator daca e nevoie.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ai virusi. Scaneaza cu malwarebytes si kaspersky sau avast.