| mosbarbos a întrebat:

Buna am si eu o problema cu un cablu de date ca-53si un telefon Nokia n70. pina acum o aptamina l-am foloit aproape zilnic.am avut un virus si a trbuit sa reinstalez xp si de atunci nu mai vede laptopul cablu.am instalat drivere peste drivere si tot nimic
am incercat in toate iesirile usb si nimic.nu mai imi vede cablul nicaieri
. daca stie cineva o solutie ms.acelasi xpl-am mai instalat si nu am avut probleme de genul asta.am incercat pc suite si de pe cd si de pe net
dar degeaba

1 răspuns:
| xcamaradx a răspuns:

Poate mai ai musafiri, sau poate nu se autoinstaleaza softul lui nokia.descarca
https://www.malwarebytes.org/ iar pentru conexiune sunt multe variante-incearca un sync, poate fi problema si de tel.