| deathangel a întrebat:

Am si eu o problema... De curand am facut un filmulet in movie maker si acum nu pot sa-l vad... de asemeanea nici prietenii carora nu le merge movie maker nu-l pot vedea... As vrea sa stiu prin ce program pot sa vad filmuletul?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Ciudat...ar fi trebuit sa mearga!
eu am multe filme facute cu movie maker...si nu am avut probleme... unele le am urcate in youtube!
incearca... VLC media player!

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca nu l-ai salvat corect. presupun ca l-ai salvat ca si project!
normal ar trebui sa se deschida cu orice la la bs player la winamp!

| deathangel explică:

Multumesc mult...