| adelina93 a întrebat:

am si eu o problema. de la 6 ani am fost pe abonament si m-am schimbat pe cartela. si nu prea stiu cum e treaba pe cartela. Vreau sa cumpar ceva cu credit si costa 6.20 euro. Nedumerirea mea este : Sa imi incarc cu 6 euro si daca se da un bonus sa zicem 0.30 centi se adauga la ce 6 euro si se face 6.30 euro sau sa imi incarc direct cu 7 euro. Fara glume proaste Multumesc!

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Deci in primul rand nu se intelege bine la ce faci referire.
Si daca bagi pe tel 6 € si primesti bonus, bonusul se aloca credutului initial
daca ai pe sim 2 euro credit, incarci iar de 8 euro faci 10 € la care se adauga bonusul de la 10€
sper ca am fost explicitwinking