| biancab21 a întrebat:

As vreau sa imi cumpar o noua cartela si sa o incarc cu 5 euro? Daca imi cumpar cartela trebuie sa mai platesc in plus pentru reincarcare? Cam cat ar costa cartela noua+ reincarcarea?

Răspuns Câştigător
| Kiddiix a răspuns:

Nu trebuie sa platesti in plus.
Daca iti cumperi o cartela noua are automat 5 euro sau eventual o optiune pe ea si o cartela costa intre 28-30 lei.
Sper ca te-am ajutat fundita? happy

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca iti cumperi o alta cartela ai si alt numar, nu costa nimic in plus fata de reincarcare unde ramai cu acelasi numar.

| Need4Technology a răspuns:

Mergi la o benzinarie sau undeva unde sti tu ca gasesti, si ceri o cartela de 5 euro. Atunci vei da 5 euro si ai cartela, dar din cate tin eu minte trebuie activata (o sa scrie pe cardul care il primesti). Nu trebuie sa dai decat 5 euro prima oara, si daca vrei sa iti ramana incarcata incarca-ti lunar si activeaza-ti (suna la *100# -> Promotie) promotia de 5 Euro, o sa ai mesaje si apeluri aproape nelimitate.