| KenTuu a întrebat:

Salutari, am abonament Vodafone si pe langa el mai am o cartela Vodafone. am reincarcat-o direct de pe abonament cu 30 de euro. As vrea sa stiu ce suma de bani se va adauga abonamentului meu pentru acei 30 de euro, mai pe scurt cat costa 1 euro in cazul in care reincarc o alta cartela

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Undeva la 4.8 aproape 5 lei/euro.Nu conteaza daca reincarci sau vorbesti pe credit.Euro este intotdeauna mai mare in telefonie decat cursul BNR.

3 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Aproximativ 164 lei cu tot cu TVA

| KenTuu explică:

Mda. am vorbit cu o persoana care este la "relatii cu clientii" si mi-a spus niste aberatii ca "se vor adauga in jur de 250-300 lei" asta-i Romania... Multumesc pentru raspunsuri

| 0rlando a răspuns (pentru KenTuu):

Mai mult de 180 de lei, nu ar trebui.