| Cătălin11 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema: intr-o zi am creat un utilizator nou de Windows XP. Dupa asta, a doua zi cand am deschis din nou laptop-ul, mi-a disparut utilizatorul Administrator. M-am uitat sa vad daca s-a sters memoria din el, dar era la fel ca in ziua precedenta. Am incercat sa rezolv problema de la User Accounts, dar cand sa-l deschid, mi-a aparut o eroare de Internet Expolrer, dar fara nici un detaliu.
Ma poate ajuta cineva sa reaccesez utilizatorul Administrator?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Șterge al 2-lea user, mai departe e mai complicat, ai reușit să faci erori în regiștrii.*Introduci CD cu Windows-ul în unitatea optică, dai clic pe start>Run>CMD, tastezi:SFC /SCANNOW, după care dai Enter.

| stanly7 a răspuns (pentru Tagaso):

Sustin acest raspuns.

1 răspuns: