| andreimen001 a întrebat:

Buna am si eu o problema intru pe pc si dint-o data imi apare ceva albastru si se reseteaza ce pot face?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramina a răspuns:

Am patit si eu asta, nu stiu sigur ce avea dar i-am reinstalat windows`ul si numai facea asa happy

| M.G.R a răspuns:

Baga windowsul din nou...cu sistem restore, nu cred ca mai merge

| PrisonBreak a răspuns:

Salut. am petito si eu. ia-ti un CD/DVD cu un windows si baga-l deaorece ai un virus sau o eroare in pc. si doar asta poti sa faci. FUNDA?

| frog14 a răspuns:

Baga windows-ul dn nou si daca nu merge incearca alt windows