| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Am si eu o problema la telefon:am fost la munte unde am ramas fara semnal si baterie asa ca l-am inchis.Acum nu vrea sa porneasca, adica porneste dar ramane blocat pe sigla Orange(este Orange nivo)ce ii pot face?

5 răspunsuri:
| wsernameinvalid a răspuns:

Pai poate ar trebui sa-l lasi sa se incarce cand e oprit, timp de o ora ca sa fi sigura. Apoi incearca sa-l pornesti si vezi daca merge.

| StefaniaGeanina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel ..nu se stinge, nu se aprinde...e doar logo-ul Orange care nu mai dispare...ce ii fac?

| YuLiAnDrEeA explică (pentru StefaniaGeanina):

Nu ai ce sa ii faci, eu l-am dus la cei de la Orange si mi-l l-au resoftat

| UnderAndra a răspuns:

Ai rezolvat? Aparent am pățit și eu la fel. Mâine vreau să merg cu el în garanție

| YuLiAnDrEeA explică (pentru UnderAndra):

Da,am mers cu el la Orange si cand l-am primit mi-au spus ca a avut probleme cu softul, mi-au facut un update happy