| Diamondsz a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema pe Facebook : Cand incerc sa incarc mai multe poze pentru a le evidentia, nu pot, deoarece imi spune ca a aparut o eroare. Nu pot evidentia mai mult de 3 poze si problema persista de foarte mult timp, pe toate dispozitivele mele. Nu inteleg de ce si sper ca a mai fost cineva cu aceeasi problema ca a mea, dar sper ca a rezolvat-o si ma va ajuta si pe mine! Multumesc!

1 răspuns:
| manuelboy a răspuns:

Eu am sters Facebook ca e monitorizat intotdeauna.Ai grija in viitor cu asa ceva nu e bun.