| irix a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine. incerc de ceva timp sa imi incarc un videoclip cu poze pe facebook, si nu mi se incarca. imi spune sa incerc mai tarziu, dar de vreo 2 luni tot incerc. puteti sa ma ajutati? multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Eressme a răspuns:

Probabil ca cind te-ai logat, nu ai facut toti pasii corect...mai incearca odata

| irix explică (pentru Eressme):

Pai am dat sa incarc videoclipul si nu merge, pur si simplu. si l.am trimis la o prietena si ea a putut sa.l posteze pe pertele ei. ma gandeam ca e de vina melodia care am pus.o.