| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Am și eu o problema și ma gândeam ca cineva de pe aici stie cum sa ma ajute! Televizorul meu nu mai merge, adică are doar sunet însă ecranul este negru, aveți idee ce poate fi?

9 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Poate ai dat din greseala pe posturile radio... incearca sa schimbi canalele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună daca tv ul tau este led sau lcd atunci trebuie schimbat dysplayul adică ecranul, nu merita deloc reparatia, daca este televizor vechi cu tub, atunci reparatia este mai ieftină.

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai lasa si modelul de la TV am putea si zice ceva utilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e pe modul radio

| Michaeel a răspuns:

S-a stricat sau nu e problema cu cablul.