| Luchi_4549 a întrebat:

am si eu o problema. vreau sa imi cumpar un telefon nou. dar nu imi dau seama ce telefon sa cumpar. as vrea ceva cu butoane full qwerty ma rog. un telefon gen nokia e72, dar mai ieftin asabig grin. si daca se poate chiar si la mana a doua dar mai ieftin. plis niste sugestii?

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Iti recomand Nokia C3 pentru ca e mult mai bun! Are tastatura full-qwerty!

| davio a răspuns:

Iti recomand Nokia c3.Nou la Germanos costa 480 ron la liber si e si decodat merge in orice retea.DETALII TELEFON GASESTI AICI:http://www.nokia.ro/......tii.FUNDA!

| DorelSudoru a răspuns:

Samsung corby pro... full qwerty si toate utilitatile(6-7 mil. din magazin)