| BuBuLiNnA a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou, ceva cu touchscreen, si daca se poate si cu qwerty, care sa nu fie prea scump. Funda:*

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Pai eu ador Motorola milestone. e cu touchscreen ca lumea, kwerty si e super bun. Uite cateva informatii de la Orange, si iti poti configura orice abonament vrei:

http://www.orange.ro/motorola-milestone/index.html

Mai gasesti pe Orange si altele. Bye:*

2 răspunsuri:
| me a răspuns:

Lg ks360 are o tastatura qwerty marfa si are si touchscreen atunci cand scrii un numar

| sexycutza a răspuns:

Samsung 5230 Star cel mai bun si cel mai ieftin... fundita sper