| ysi a întrebat:

Am si eu o problema,vreau sa-mi cumpar o tableta si nu stiu ce culoare sa mi-o iau, alba sau neagra.Astept raspunsul vostru!

Răspuns Câştigător
| SkrillexForever a răspuns:

Pe negru deoarece nu se vad asa mult zgarieturile de pe spate sau mizeriile
Cea alba intr-adevar este putin mai eleganta dar se observa cu ochiul liber petele sau sgarieturiile
Hai Bafta!

| darria23 a răspuns (pentru SkrillexForever):

Eu am alba si nu se vad nici sgarieturiile nici petele, e foarte frumoasa. trebuie sa ai grija de ea cumperi o husa sa o protejeze

3 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Salut culoare nu este aşa de importantă, contează performanţele tabletei dar dacă ţie iţi place mai mult culoarea iţi recomand culoarea negru deoarece nu se văd zgârieturiile si mizeria, aşa pe alb se vede aiurea cu zgârieturi şi cu mizerie pe ea... înţelegi?

| PickUp a răspuns:

Buna!
Depinde si pentru ce vrei culoarea!
Daca vrei pentru moda poti sa-ti iei un alb dar ai si dezavantaje deoarece zgarieturile se vor vedea imediat si daca e un pic muradara iese in evidenta.
Pe cand negrul este mult mai "Camumflabil" deoarece nu se va vedea zgarietura sau pata de murdarie!
Bafta!
Funda?big grin