| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu Telefon Lg Ks 360. Si Il adorlove struck
Dar. intr-o zi nu mi-a mers Calbu usb. Defapt nu cablul... Imi arata ca si cum se incarca cand am bagat cablul in el.Si imi zice ceva de un hardwarestraight face Hmm. ceva de genu asta... ce sa fac? thinking va rog ajutati-ma straight face am o multime de poze pe el si trebuie sa le descarclaughingdar nu pot chatterbox.

1 răspuns:
| Sallatiny a răspuns:

Trimite pozele unui prieten si du telefonul la sediul de unde l-ai luat. Acolo o sa il rezolove.