| GGAAA a întrebat:

Buna,
Am si eu un LG OPTIMUS L7 as dori si eu niste aplicatii mai interesante pentru el, theme si jocuri imi puteti da voi niste exemple pentru android? multumesc astept big grin

Răspuns Câştigător
| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Ai aici: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html o listă întreagă cu aplicaţii utile şi interesante pentru Android (inclusiv launchere pentru schimbarea temei Android), alături de tutoriale de utilizare.

Baftă!

1 răspuns:
| GGAAA explică:

Alte sugestii?