| unik98 a întrebat:

Buna am si eu un LG optimus net (p690) si as vrea sa imi fac un update...Sa ajung la un android 4.0...sau mai mic ma poate ajuta cineva cu un tutorial sau cu o lista cum sa ajung sa fac acest update? Merci anticipat! Funda!

1 răspuns:
| Heartless562 a răspuns:

De obicei, cand ai activat internetul pe telefon (wi-fi sau provider) iti apare automat "system update available. Press OK to install". Dar la LG Optimus Net nu se poate face update la android 4.0. Ramane doar la 2.3.3 gingerbread