| darksy36 a întrebat:

Eu am un LG Optimus Net p690. De curand l-am root-at, i-am instalat CWM, dupa care cyanogenmod 9, devenind android 4.0.4. Inainte de toate astea, am facut back-up, insa din greseala un prieten mi-a formatat cardul sad. Va rog din tot sufletul, cine ma poate ajuta si pe mine in seara asta (urgent) sa il aduc la androidul lui initial (2.3.4)? Multumesc anticipat! PS: vreau sa raspunda cei care stiu, si pot sa ma ajute sad

1 răspuns:
| Daniel90 a răspuns:

Eu am avut un Samsung cu android 2.3.6 si l-am facut 4.1.1 dar nu merea clash of clans care mi-l trebuia asa ca am incercat sa imi bag android 4.2.0 si am dat back up si nu se mai deschide ramane blocat la ecranul de pornire si nu intra in bios sunt si eu in criza!