| turbatu8 a întrebat:

am si eu un nokia e63 si am o problema; cand ma suna cineva melodia de la ringtone isi schimba volumu; se tot da mai tare si mai incet; in music player se aude ok; doar cand ma suna cineva face asa; please help me happy multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| eu09eu09 a răspuns:

Intra la setari profil si schimba acolo cum vrei tuwinking
fundita big grin

| florin97 a răspuns:

Pai asta se configureaza de la meniul telefonului:intri in meniu>>dai la cheita>>si apoi la sunete>)sper sa ajute

| Mustache a răspuns:

E foarte usor.La setari vezi cum ai pus ringtone sa sune(sunt mai multe obtini)

| RiRihXd a răspuns:

Pai ar puta fi de la setari, poate e dat pe volum in crestere/coborare. sper ca te-am putut ajuta.winking

| Essekar a răspuns:

Umbla in profilu care e activat

| SexyBoy01 a răspuns:

Du-l la reparat ca si eu am avut aceeasi problema.

| crysty45 a răspuns:

Tie setat sa urce volunul, il poti schmba din setarile pentru sunet.

| Sebby_5619 a răspuns:

Trebuie sa dai la meniu--->setari--->sunet si iti dai de acolo normal, incet, tare, crescator, descrescator

| turbatu8 explică:

Ms de ajutor...am gasit care era problema :d aveam o aplicatie instalata numita sound3d big grin si de acolo era problema happy mersi oricum