| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o problemastraight face am un laptop acer 5732 si placa de sunet realtek si se aude ff incet la toate filmele, muzica tot desi volumu e dat la maximstraight face ce pot sa fac sa se auda mai tare? PLSSSS HELP MEEEcrying Gracias:*

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Aa eu am crezut ca inainte ti se auzea mai tare iar acum s-a dus ceva la el si se aude umpuc mai incet
pai atunci instaleaza-ti winamp si bs player si intri la amandoua in egalizator si le dai preamp mai tare sa nul dai la blana ca se aude vajait cam la 3 sferturi asa si sa nu uiti ca si la winamp si la bs player au o casuta la egalizator sa il activezi altfel degeaba il dai mai tare de acolo ca nu face nimic
eu am un minilaptop Acer aspire one 532h si am facut la fel si am sunet mult mai tare si la muzica adica la winamp si la filme prin bs player

sper ca ti-am fost de ajutor

funda plsssbig grin

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti boxe, ca altfel n-ai cum sa maresti volumul daca e sigur dat la maxim.

| bogdan3vl a răspuns:

Reinstaleaza driverul placii de sunet funda?big grin