| alexutzu08 a întrebat:

Buna am si eu un telefon LG GW300 si am o problema cu el. m-i se inchide sh dupa aia cand il bag la incarcat imi apare numai marca si tot asa nu mai vrea sa se deschida.cred ca problema e din soft...imi da cineva un link de unde as putea descarca un soft si cum sa-l instalez? Ms!

1 răspuns:
| 4ndr3i a răspuns:

Mai bine du l la service si cu 60 ron cred ca se rezolva treaba.Nu e treaba usoara cu instalarea unui soft mai ales daca e LG.Cu astea e foarte greu. Sfatul meu: du l la service.