| maximiliannnn a întrebat:

Buna am telefonul acesta samsung galaxy i5500 si vreau sa instalez need for speed shift si nu ma lasa pentru ca nu mai am memorie. Dar memorie interna este : ocupata100mb si liberi 83mb si cand il deschid sa-l instalez zice ca nu mai am memorie? Este vreo coonfigurare, setare sau ceva ca sa ii dau sa instaleze pe cardul de memorie(1GB)

1 răspuns:
| Canswers a răspuns:

Daca ai usb intri de pe pc in telefon si copiezi instalarea acolo! Daca nu verifica prin setarile telefonului! FundaxD! Varianta cu usb poate fi inlocuita si cu bluetooth(adica sa ai bluetooth si la PC). Funda? xD