| Fernando9Torres a întrebat:

Bună
Am tot vazut ca pe fb,unele persoane au la nume doar prenumele(ex nume:popescu prenume:Xxl,iar la ei apar doar prenumele, sau ce vor ei sa-si pună)cum se face?

1 răspuns:
| Tincuta1502 a răspuns:

Nu sint sigura de ce voi spune acum dar voi incerca. De exemplu eu,, Turcan Tincuta,, la fb mi se va arata doar Turcan fiind considerat ca prenumele. Tot ce cred ca trebuie sa faci e sa pui prenumele pe primul plan, adica,, Tincuta Turcan,, ei ma rog in cazul tau sunt alte initiale. Nu stiu cit de corecta e aceasta afirmatie dar incearca. Bafta :-)