| TuningPhotoshopX a întrebat:

Am un Allview A4Duo cu OS 4.2 Jellybean si am o problema: am incercat sa bag WIFI-ul, dar acum nu mai merge netul deloc pe telefon. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Cum adica sa bagi wifi-ul.ce ai facut mai exact?
ca sa te conectezi la wifi trebuie doar sa-l activei dupa telefon(tragi bara de sus si apesi odata pe wifi) si dupa sa alegi la ce wifi sa te conectezi (ti apasat pe wifi si o sa-ti arate mai multe) dupa alegi o retea, eventual bagi parola si aia e

| TuningPhotoshopX explică (pentru Cristi19):

Dar nu apare, desi e online. Am incercat tot dar nu merge.

| AlexNycusor a răspuns:

Bagai o resoftare"