| Madalina04 a întrebat:

Am un aparat Canon eos 1100D, la care nu imi apare meniul decat atunci cand il aprind prima oara. Dupa ce fac cateva poze nu imi mai apare. Aveti vreo idee in legatura cu ce problema ar putea avea? Multumesc. Funda:*

Răspuns Câştigător
| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare cu acelasi tip de aparat si pana la urma l-am trimis inapoi la garantie si am primit unul nou!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Poate sa fie o problema de soft. Daca mai e in garantie ar fi bine sa te duci cu el!