| AoBo a întrebat:

Am un aparat de fotografiat digital; ma lasa sa ma uit la pozele pe care le-am facut sau sa vad inregistrarile, dar cand vreau sa fac o poza noua, pur si simplu se inchide. Care-i motivul? FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| MariusPopa a răspuns:

Asa am si eu si la mine motivul este acumulatorii de baterie.Cand vrei sa faci o poza consuma mult mai mult curent decat atunci cand esti in meniul lui avand in calcul si blitz`ul si multe altele.
Incearca cu el in priza si vezi cum se comporta.
Bafta.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cardul este plin! descarca-l in calculator(pe un CD\DVD)...in principiu goleste cardul! nu mai este loc!

| mihaibrasov a răspuns:

Fie e plina memoria de pe cardul sd, fie nu mai are baterie, fie e stricat.

| rRAzvANn a răspuns:

Marca? modelu?
asa aveam si eu si i-am dat niste palme si sia revenit apoi iar a facut figuri si l-am dat de pamant si acu e in bucati big grin

| DizzYuzzY a răspuns:

Ai verificat bateriile? poate nu mai ai memorie.happy

| DanielPetre a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu i-am schimbat bateriile sau acumulatorul reincarcabil!