| diasasak a întrebat:

am un blog cu picturi personale, pe care as vrea sa-l imbogatesc in timp si sa-l fac cat mai vizibil pe net- si pentru vanzare si pentru feedback. imi poate spune cineva cum il pot face accesibil pe google sau cum pot posta imagini artistice pe google imagini?

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Sa ai optiunea de subscribe la blog. (rss feed, sau de a da altora posibilitatea de a posta pe g+ sau facebook articolele interesante).
Posteaza pe facebook articolele mai interesante. Nu spama.
Trimite un mail cu blogul tau la toti pe care-i ai in adresa de mail.
Cauta pe net niste basics despre SEO, si vezi sa adaugi cuvintele cheie dupa fiecare articol.
Intra pe diferite portaluri, si inscrie-ti acolo blogul, cu descrierea de rigoare.
Toate astea-s simple si nu implica cheltuieli.

| diasasak explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Primesti funda din partea mea dar nu stiu cum sa fac asta, poate te ajuta acest mesaj

2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Pai dupa parerea mea trebuie sa incerci sa faci reclama pe diferite site-uri de socializare gen Facebook.