| Geo10 a întrebat:

Buna...
Am un calculator la care am internet prin cablu cu ip. Mi-am cumparat un laptop și un router wireless. Am facut configurația...a funcționat doua-trei luni apoi nu a mai mers. Cand bag mufa la PC sau laptop internetul merge. Am resetat router-ul din nou, am dat pe dinamic ip apoi pe static, am clonat mac-ul...și tot nu funcționeaza.
Aveți vreo idee ce aș putea face?
Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| iubitic a răspuns:

Ar trebui, refacute setarile la router din nou, am intalnit probleme asemanatoare, atunci cand se mai intrerupea curentul.Incearca asa si daca nu merge, inseamna ca router-ul are probleme.Bafta!