| TpuUser111888333 a întrebat:

Buna.

Am un DVR Dahua cu 8 camere conectate. Treaba este ca nu mai pot accesa camerele, fiindca am schimbat furnizorul de internet si am vazut ca trebuie facute ceva setari din meniul dvr-ului pentru a se conecta la noul router/furnizor.

Intrebarea este cum accesez meniul DVR-ului? Trebuie instalata ceva aplicatie de la Dahua?

M-am uitat la atatea tutoriale si toti erau deja in meniul DVR-ului, nimeni nu explica cum ajungi la acel meniu.

Mersi!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Dai clic drept pe una din camere chiar daca nu merge si iti apar setarile: Main Menu va fi primul, clic pe el apoi jos internet si asa mai departe...