| TeodoraaaElenaaa a întrebat:

Am un galaxy s5 neo si de curand mi-am facut actualizarea de software, insa dupa prima data cand am folosit economisirea maxima de energie, meniul de la setari, tastatura si bara de stare mi-au ramas cu fundal negru si scris alb. Am verificat si nu am pornit tonuri de gri sau alte setari de culoare. Ce pot sa fac ca sa imi revina la findul alb cu scris negru?

1 răspuns:
| Coco755 a răspuns:

Bună!
Încearcă să repornești modul de economisire maximă, iar apoi schimbăl la normal, dacă nu funcționează, dă un restart telefonului, iar dacă nici asta nu ajută, dă-i resetare ca în fabrică!
Succes!