| alexander01 a întrebat:

Am o mica problema.Cand imi aprind leptopul, imi apare un mesaj : consentire al programa seguente con autore sconosciuto di apportare modifiche al computer? nome programma p_981116.exe.. Ce trebuie sa fac, sau ce insemna?
Mulumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Windows intreaba daca o aplicatie, un program vrei sa il autorizezi sa faca schimburi in calculator. de obicei se intampla destul de des cu google updater. in cazul tau e un program ce il ai instalat in laptop. ca s-a instalat cu sau fara voia ta asta e problema. daca nu stii ce program face asta te sfatuiesc sa instalezi malwarebytes free si sa dai o scanare in profunzime ca sa iti curete toate mizeriile ce le ai in laptop. apoi descarca adwcleaner si ruleaza ca sa cureti browsere.
bafta.

1 răspuns:
| alexander01 explică:

Multumesc!