| Dks a întrebat:

am un iphone 4g replica cu wifi si tv. Si nu gassesc nici cum codul de blocare.(Cod securitate) am incercat 1234, 12345, 0000. nici nu mai stiu care sa il incerc laughing. Site cineva care ar fi? v-as fi foarte recunoscator

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

De unde l-ai cumparat? incearca un simplu 0 sau 123456 daca nu merge atunci nu e nou telefonul intreaba-l pe ala acui fu telefonul si daca merge spune aici care fu codu poate ajuta si pe alti