| DBlack a întrebat:

am si eu o mica problema, daca pot spune asa. am un samsung corby, i-am dat un "restart" Daca pot spune asa. l-am adus la setarile din fabrica, si nu mai stiu codul acela de securitate, stie cineva care este codul? am incercat si 0000, si 12345 si 1234. nimic thinking vreau sa schimb codul de securitate, sa pun cod la mesaje, si alte chestii.

1 răspuns:
| Hachiko_6637 a răspuns:

Am si eu Samsung corby(roz)si nu poti pune cod la mesaje... daca ai dat la setarile din fabrica ar trebui sa te duci la un service pentru mobile. Sfatul meu este sa nu mai dai la setarile din fabrica, pentru ca se poate bloca telefonul.winking