| VIATAeGREA a întrebat:

Buna am un iphone 4s si cand filmez si tin telefonul normal dupa ce bag video pe youtube. e foarte ingust e doar mijlocul ecranului restul e negru doar cand il tine asa il aplec spre stanga sa fie ca un paralelipiped se vede pe tot ecranul cand il tin normal nu stiu ce are.
ce sa fac ca sa mearga mereu?

1 răspuns:
| xxledy a răspuns:

Nu va merge mereu, indiferent de pozitia telefonului in timpul filmarii, doar daca il vei tine pe orizontala( adica "aplecat spre stanga").