| IchigoWolf a întrebat:

Am un Ipod Apple si am o problema cand vreau sa bag fisiere video. Desi toate pe care le bag sunt cu extensia. mp4, numai unele le accepta. La celelalte spune ca Ipod-ul nu accepta formatul fisierului respectiv. Prin format se refera la extensie (adica mp4 de ex) sau la ...latimea-lungimea video-ului :S? Si cum as putea sa fac incat sa imi accepte si restul video-urilor (majoritatea nu sunt acceptate)? Cum pot sa schimb formatul daca trebuie?

Multumesc

3 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Pentru inceput, ce iPod ai? Touch, Classic, Nano?

| IchigoWolf explică:

Ipod Apple Classic 30gb

| NuAmNumeBăă a răspuns:

Bună. Am BlackBerry şi nici mie nu îmi acceptă. puppy dog eyes