| EsarfaRozZ a întrebat:

am un iPod nano, Apple... si vreau sa imi pun ceva video/movie pe el. Ce extensie imi trebuie pentru a putea rula? am descarcat un video de pe youtube, si nu merge, nu accepta extensia respectiva. As dori un raspuns serios, si de la cineva care se pricepe, nu vreau raspunsuri de la copii care nu au habar despre ce vb eu aici happy

Multumesc mult! :*
Ahh, uitasem! DAU SI FUNDA PENTRU RASPUNSUL CEL MAI BUN! (ca am obs ca altcumva... rar mai ajutati oamenii pe aici, fara aceasta. "rasplata")

Thanks again :*

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Salut! Logic extensia potrivita ar fi mp4! Dar redimensioneazal la rezolutia pentru iPod Nono ca sa fi sigur 100% ca va merge ok.
Incearca sia cest programel: http://dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-iPod-Converter.htm
Raspundemi sau trimite-mi mesaj cand termini! Bafta!