| MadNNNeS a întrebat:

Am un Ipod Apple si nu mai merge sa-l aprind. Lam incarcat ieri (ieri mergea). Si cand l-am scos mergea, dar aseara am uitat sa-l opresc si acum nu mai merge. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum adica nu mai merge? Nu se mai aprinde sau cum? iNceraca sa-i scoti bateria sa i-o bag din nou, sa-i dai un "restart", daca nu se mai aprinde poate e de la baterie, pune limba putin pe baterie, si daca simti curent insaemna ca nu e de la baterie, poate are ceva soft-ul.

| Noir a răspuns:

Poate ca l-ai lasat prea mult si s-a ars.
mergi la un specialist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum scot si eu bateria? Trag tare de spatele ala din aluminiu? big grin