| Fifylici a întrebat:

Am un IPod touch si nu ma descurc sa spun muzica pe el.
Cei care stiti si aveti cunostinte va rog explicati'mi si mie.
Multumesc!

1 răspuns:
| AcHollism a răspuns:

Pai,in primul rand trebuie sa ai instalat iTunes pe pc-ul tau.Stai linistita ca e gratis de downloadat.
Dupa ce l-ai instalat,trebuie sa iti conectezi iPod-ul cu pc-ul. Dupa,astepti cateva secunde,si iti va aparea in Itunes la devices ipod-ul tau,si vei vedea in stanga o sageata indreptata in jos. Apesi pe ea,si se va deschide o chestie unde scrie Music,video,tv, bla bla, si apesi pe Music. Dupa, iti deschizi folderul in care ai tu melodia pe care vrei sa o bagi si o iei de acolo si o pui in itunes la muzica unde ai deschis. Poti sa incerci si cu copy paste, dar nu stiu sigur daca va merge.In principal e foarte simplu, daca nu ai probleme cu citirea ipod-ului.(in unele cazuri pc-ul nu poate citi device-ul). Daca mai ai nelamuriri poti sa-mi trimiti un mesaj.Bafta!^-^