| anonim_4396 a întrebat:

Buna Am un laptop Dell Inspiron N5010 Intel Core I3 370m 2.40 ghz ATI Radeon Mobility 5650 1 gb 800 si la orce joc chiar daca are rezolutie 1024x768 mil da pe tot ecranul si se vede in ceata ileptopil meu are o rezolutie de 1366xn orce joc cu rezolutia mai mica de o luna imi face asa ce sa fc a rezolv?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

"orce joc cu rezolutia mai mica de o luna imi face asa"...cum e aia? E sugar, da-i laptic cu biberonul!