| costisuruniuc a întrebat:

Am un laptop emachines e525 si am o problema cu sunetul la el, se aude bruiat chiar daca pun castile sau boxele si nu inteleg care e problema.

Răspuns Câştigător
| Eigei a răspuns:

Fii atent, dai click dreapta pe my computer>manage>device manager, si apoi, vezi daca iti apare drivereul audoi cu semnul intrebarii mai instaleaza-l odata.

| costisuruniuc explică (pentru Eigei):

Apare cu semnul atentie(un triunghi galben cu un semn de excalmare in el)

2 răspunsuri:
| costisuruniuc explică:

Deci am luat realtek hd driver win7 64 bits cred ca o sa mearga