| Alinaalian1234 a întrebat:

Am un laptop fujitsu siemens care merge cu Vista si nu situ unde sa intru pentru a conecta wireless-ul. Netul este bagat cu romtelecom.

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Ai router sau macar modem de la romtelecom cu wuirless? Ca si eu am un Asus si net de la romtelecom si am un modem (Huawi ECHOLIFE HG520S ) si are si wireless modemul. (deci functioneaza ca un router). Lasa-mi un mesaj pe private cu ce tip de modem ai si iti spun daca merge sau nu.

1 răspuns:
| PopaIoana a răspuns:

Prinzi wireless-l in parc. Sper ca ti-am fost de folos.