| DanY2017 a întrebat:

Am un laptop HP Care nu ii pornește display-ul. El nu emite nici un sunet doar caps lock-ul care emite un semnal prin led in continu. {Ledul sta aprins o secunda jumătate apoi face o pauza de aproximativ 3 secunde și repeta acțiunea.} [•-•-•-•-•-•] >==
Care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai mai pus odată aceeași întrebare. Cred că voind se te ajut, am întrebat ceva. Sincer, mă așteptam să răspunzi, așa din respect pentru cei ce-ți scriu