| KooSs a întrebat:

Am un laptop hp compaq 6720s cu win7 32 biti, si as vrea sa descarc driverele la placa video. Cred ca placa video e,, intel 965 express chipset family,, da nu sunt sigur :s.Va rog sa-mi dati un link pentru a descarca driverele.

Răspuns Câştigător
| darko23able a răspuns:

Cel mai simplu e sa descarci programul asta driver easy dupa ce il instalezi iti scaneaza toate driverele pe care le ai si nu le ai si u tot ce trebuie sa faci e sa dai sa descarce placa video din programul de mai sus astepti sa se downloadeze si tot de acolo il si instalezi...simplu ca buna ziu

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă cu automatic updates,dar setează să te notifice înnainte de descărcare şî instalare, şi la actualizări facultative ar trebui să ai driverul, asta dacă foloseşti Windows 7, dacă ai Xp atunci decarcă everest şi vezi ce placă video ai exact, şi apoi descarcă-le de pe site-ul producătorului.Succes

| DeeJayLoud a răspuns:

Intri pe site-ul oficial HP, alegi modelulde laptop, sistemul de operare si voila,,,, ai driverele! bafta!