| editt a întrebat:

am un laptop Toshiba c660-10j.Am vrutsa vorbesc pe mess cu cineva prin apel video tin sa precizez ca am o camera web incorporata. Can mi-a acceptat pe el il vedeam dar el ma vedea pe mine neclar. Ce pot sa fac

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Camera web este slaba, fai setari daca ai ce setari sa ii faci, daca nu, cumpara-ti o camera mai de calitate
( sau aprinde lumina in camera, cu cat mai multa lumina cu atat mai bine la camerele slabe )