| bObby123 a întrebat:

.. am un Laptop Toshiba Satellite C660-2C7, si am urmatoarele porbleme.
Cand primesc un link video pe mess daca dau play la video se aude sonoru dar nu se vede video, si bara de la video ramane blocata. si nu imi merg nici niste aplicatii de pe Face Book, care ar fi problema? [Dau funda la cine ma ajunta ].
Ms anticipat!

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! In primul rand trebuie sa instalezi codec-uri (ace mega codec pack, codecs allin1 sau altceva in functie de sistemul de operare), instaleaza Flash Player 11 si vezi cum se comporta dupa aceea. Succes!