| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Toshiba, iar cand intru pe Word, Excel etc. imi apare ca trebuie sa introduc Product Key. Pe spatele laptopului e o eticheta pe care scrie Product Key si un cod, dar cand il introduc, imi spune ca e gresit.
Daca ies de acolo, nu mai merge nimic din Word. Poate sa imi spuna si mie cineva ce as putea face?
Multumesc.happy funda pentru un raspuns folositor.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Trebuie sa introduci Product Key pentru Microsoft Office, pachet care contine si Word si Excel. Pe spatele laptopului e lipita eticheta cu codul pentru sistemul de operare (Windows, in cazul tau), nu are legatura cu Office! Daca ai Microsoft Office cu licenta, introdu codul de pe carcasa cd-ului. Daca il ai din alta sursa, fa rost de serial number pentru versiunea ta de Office. Succes!

| quintron a răspuns:

Ce ai tu pe spate la laptop nu are nimic in comun cu word sau office! iti trebuie serial la office

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codul mai inti si dupa aia key si enter

| DD_7045 a răspuns:

Nu codul acela trebuie introdus, vezi ca ai aici codul cu rosu: http://dicherdaniel.blogspot.com/......ioase.html