| CrissElla a întrebat:

am un laptop Toshiba satellite, il am de 2 luni si nu mai imi detecteaza bateria. Cand il bag in priza se incarcasi merge doar pe baterie, doar ca imi arata ca nu e pusa. Ce are? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Ai garantie, du-te la magazin direct!

1 răspuns:
| lorena1920 a răspuns:

Pai ori are bateria ceva-o mufa, cablul, etc ori este din cauza mufei de la laptop! si mie mi s-a intamplat tot la incarcator dar nu la Toshiba si s-a dovedit a fi din cauza ca s-a ars incarcatorul te sfatuiesc sa incerci cu alt incarcator, iar daca nici cu ala nu merge incearca sa te duci la cineva si sa incerci sa repari mufa de la laptop! sper ca te-am ajutat!