| deyutz95 a întrebat:

Buna am un Lenovo ideapad 330 dupa ce am instalat windowsul nu pot instala driverele de wifi si net, el nu recunoaste wifi, imi zice ca nu s-a putut instala driverul respectiv

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Descarci pe un ALT calculator (toate) driverele pentru windows-ul tau de pe site-ul Lenovo:
http://pcsupport.lenovo.com/....../downloads
si utilitarele:
http://pcsupport.lenovo.com/......eapad-u330
Le copiezi pe un stick USB, dupa care instalezi toate driverele si utilitarele pe laptop (de pe acel stick USB).

| deyutz95 explică:

Nu am acces sa pot conecta un cablu pentru laptop, nu merge nici din device manager...

| JonnyOfficial a răspuns:

Baga cablul de net, si descarca driver pack solution online este cel mai bun dupa parerea mea.

| Bula a răspuns (pentru JonnyOfficial):

Jonny, te intreb oficial:
Daca nu sunt instalate driverele de wifi si net, atunci cum sa descarce ceva de pe internet? laughing
rolling on the floor

| JonnyOfficial a răspuns (pentru Bula):

Nu am fost atent, domnul bulă ca a specificat si de net. ✌

| xeroxmanga a răspuns:

Daca nu merge, du-te in device manager da-i uninstall si instaleaza-l de acolo.