| Aditzaaaa a întrebat:

Am un LG Cookie Fresh si mi s-a blocat touch-ul, adicaapas pe ecran si nu merge touch-ul. L-am inchis si s-a deschis singur fara sa imi ceara pinul si tot nu merge. Ce poate avea? Ce trebuie sa fac ca sa mearga inapoi?

1 răspuns:
| Rebeca269 a răspuns:

Buna.si eu am la fel LG ca al taw si mi s-a intamplat si mi se intampla si mie dupa ce il iau de la incrcatstraight face
Eu ca sa isi revina il trantesc de ceva tare si isi revine garantatlaughingsincer nu fac glume nu se stica stai linistit/a doar da cu el de ceva si isi va revenibig grin
succes!